Par mums

SIA Seneko pamatdarbības virzieni ir specializētā inovatīvā industriālas tehnikas aprīkojuma, mini iekrāvēju, metālapstrādes iekāršu tirdzniecība un metāla produktu vairumtirdzniecība.

Kā oficiālā pārstāvniecība vairākiem Eiropas un Skandināvijas ražotājuzņēmumiem mēs sākām savu darbību 2021. gadā.
Kopš šī laika mūsu pārstāvēto ražotājuzņēmumu skaits ir vairākkārt pieaudzis un arī šodien mēs turpinām to paplašināt, orientējoties uz moderniem, tehnoloģiskiem un augsti rentabliem tehniskiem ražotāju risinājumiem.

SIA Seneko piedāvā aprīkojumu un iekārtas lauksaimniecības, mežizstrādes, celtniecības, ceļu būves, teritoriju labiekārtošanas, demontāžas, bruģakmens ieklāšanas un komunāliem uzņēmumiem, kā arī lāzera un CNC iekārtas metāla apstrādes uzņēmumiem.
Metāla konstrukciju ražotājiem un mašīnbūves nozarei mēs piedāvājām arī vairumtirdzniecības apjomu metāla piegādes.

Izvēloties pārstāvēto produktu sortimentu un  zīmolus, mūsu svarīgākie kritēriji ir iekārtas vai aprīkojuma tehnoloģiskais līmenis, kvalitāte, apkalpošanas un tehniskā atbalsta pieejamība, un viens no svarīgākiem kritērijiem ir produkta izmatošanas rentabilitāte.

Mūsu produktu pircēji un lietotāji ir uzņēmumi un uzņēmēji, kuri ir orientēti uz moderniem, tehnoloģiskiem, inovatīviem un augsti efektīviem sava biznesa risinājumiem, kas ļauj nepieciešamus darbus padarīt ar mazākiem izdevumiem visātrākā laikā un maksimāli izmatojot jau esošo tehniku un citus resursus.

Ja vēlaties ietaupīt uz ražošanas laika, personāla, tehnikas parka un transporta izmaksām, tad mūsu iekārtas un aprīkojums ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs!

MB lepojas ar to, ka ir pasaulē vislabāk pārdotais drupināšanas aprīkojums ar vairāk nekā 90% tirgus daļu.

© 2024 SIA Seneko